Hakkımızda

Ben Kimim

Ankara Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı zamanda ülkemizde ve tüm dünyada geçerliliği olan TESOL sertifikalı İngilizce öğretmeni ve dil eğitimi uzmanıyım.

Hem kendi öğrenim sürecimde hem de bugüne kadar verdiğim dersler sayesinde dil kuralları genel fakat dil öğrenimi kişiye özel olduğunu deneyimledim Dolayısıyla derslerimi öğrenciye özel, seviyesine göre, ilgi alanlarına göre ve amacına yönelik olarak hazırlıyorum.

Ne Öğretiyorum

İngilizce ve Yunanca her seviyeye uygun ders alabilir. Sıfırdan derslere başlayabileceğiniz gibi, sadece konu anlatımı, çeviri dersleri, üniversiteye hazırlık için destek ve projeleriniz, ödevleriniz için çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Çevrimiçi Ders Avantajı

Günümüzde yaşanan pandemi nedeniyle eve kapandığımız ya da asgari miktarda sosyalleşebildiğimiz bu dönemde fiziksel kursların önüne geçen çevrimiçi eğitim, sanılanın aksine bir dezavantaj değildir.

Çevrimiçi derslerimiz materyal kullanımı açısından fiziksel eğitim kadar etkilidir.

Türkiye ve dünyanın neresinde olursanız olun internetiniz olduğu sürece ulaşabilir olduğumuzdan hem güvenli, trafik yol için zaman harcamayacağınız için zamandan tasarruf sağlar ve ekonomiktir.

Üstelik öğrenci, çalışan yada evde kalmak durumunda olan herkes için kendi zaman dilimini yaratma esnekliğine sahiptir.

A GatsbyJS Starter for Netlify CMS